Tento blog je prostě o mě a mých zájmech.

Charakter člověka

15. září 2012 v 20:05 | Iris |  Obecně
Znáte ten pocit, jak sedíte u počítače, téma týdne je nějaká šílenost, se kterou vy jako patnáctiletá dívenka nemáte moc velké zkušenosti, a trápíte se s článkem? A znáte internet? Když zkloubíte tyhle dvě věci dohromady, může z toho vzejít i docela dobrý výsledek. Tak hurá na to!

Podívala jsem se na net s tím, že potřebuju zjistit něco o charakteru člověka a vyplivlo to na mě tisíce nesmyslných horoskopů. Ale zase proč se nepobavit? Zde je moje vlastní chrakteristika podle internetu:

  • jméno: Irena - vznešená chytrá, sympatická Ehm, ehm, tu vznešenost tady okomentovávat radši nebudu, ale prozradím vám, že se to na mě vážně nehodí, chytrá asi trošku budu, protože jsem na konci v tercii měla jen dvě dvojky (ne že bych se vychloubala. že?) a otázka sympatií je každýho věc. Takže tak napůl pravdivé. Ale na sestřičku to sedí, prý - bytost ušlechtilá, vznešených způsobů.
  • barva: oranžová - "Zajímá vás svět i lidé okolo. Máte zvědavou povahu, novátorské schopnosti a ctižádostivost. Při uskutečňování svých předsevzetí jste tvrdohlaví." No tak to taky nevím, jsem sice docela zvědavá, ale novoroční předsevzetí si nedávám, protože vím, že by to vydrželo maximálně týden...
  • oči: kulaté oči: neústupná povaha; hnědé oči: Tito lidé jsou velmi přitažliví, spolehliví. Pokud tyhle přednosti umí využit stávají se naprosto úspěšnými. Mají představu, že celý svět je tu jen pro ně. Vztah s jiným hnědookým jedincem musí být bezpodmínečně založen na toleranci a občas je nutné přistoupit k sebezapření. Zelenooký partner musí být ochoten vzít na sebe veškerou zodpovědnost, starosti a úkoly. Tak to jsou taky kecy, neústupnou povahu rozhodně nemám, já se vždycky podřídím. Přitažlivá taky nejsem a jestli jsem spolehlivá, to by museli posoudit jiní. A další a další nesmysly.
...Je toho na netu spoustu a já jsem dneska zase přesvědčila, že by se muselo stát něco opravdu převratného, abych začala věřit na horoskopy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 povidkyodpaji povidkyodpaji | 15. září 2012 v 20:45 | Reagovat

krásný blog :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama